Ford Otosan'dan Hema Endüstri'ye Gümüş Yıldız

Gümüş Yıldız ödülünü, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün'den alan Hema Endüstri A.Ş. Genel Müdürü Tunç Doğan, ford gibi bir markaya tedarikçi olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve ford tarafından verilen bu ödülü tüm Hema Endüstri çalışanları adına aldığını söyledi.

Ford Otosan’ın düzenlediği “İmalatçı Başarı Ödülleri”nde; Altın Yıldız, Gümüş Yıldız ve Bronz Yıldız ödüllerini 9 imalatçı firma paylaştı.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, imalatçılara hitaben yaptığı konuşmada, “Ford’un know-how’ından faydalanarak özgün tasarımlar yapmanızı ve uluslararası arenada rekabet etmenizi gönülden destekledik. Birlikte büyüdük, beraber kazandık” dedi.

Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Grant Belanger ise Ford’un yaptığı araştırmaların sonuçlarına göre kalite, çevre, güvenlik ve akıllı teknolojiler konularının, müşteriler açısından kritik olduğunu belirterek imalatçılarımızla işbirliği içerisinde harika ürünler ortaya çıkarmalı, iş alanındaki başarılarımızı güçlendirmeli ve daha iyi bir geleceği birlikte kurmalıyız.”dedi. Ford’un tüm dünyada imalatçılarını da büyüttüğünü söyledi.