TİCARİ ARAÇ DİREKSİYON SİSTEMLERİ

Hema Hidrolik direksiyon sistemleri dizayn, malzeme ve üretim yönünden son teknolojik özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Yol/yol dışı, sivil/askeri araçların hafif, orta ve ağır ön aks yükleri için idealdir.

Hema Endüstri A.Ş. kamyon ve otobüs endüstrisinin direksiyon sistemlerine ait taleplerinin karşılanmasına yönelik sürekli ürün geliştirilmesi çalışmaları içersindedir.

Hema Hidrolik Direksiyon Kutuları güvenilir ve kompakt yapıda olup, hassas işleme ve hassas ayarlı hidrolik özelliği sisteme mükemmellik kazandırmaktadır. Hema Hidrolik Direksiyon Sistemleri ile emniyetli ve konforlu sürüş garanti altındadır.

Bugüne kadar 1.000.000 adet üzerinde üretilmiş direksiyon kutusu, 29 senelik tecrübe ile yurtiçi ve yurtdışı müşteriler portföyü, Hema Hidrolik Direksiyon Sistemlerinin kendisini kanıtladığının göstergesidir.

Hema Hidrolik Direksiyon Sistemlerine, hidrolik direksiyon kutusu yanında paletli pompa, pitman kolu, yağ tankı, açılı dişli kutusu, acil durum valfi ve direksiyon destek silindiri de dahildir.