Hema'da Yaza Merhaba Partisi

Hema ’da geleneksel hale gelen yaza merhaba partisi 24.05.2017 Çarşamba akşamı Hema Club Havuz başında HAVAİ FİŞEK, VOLKAN GÖSTERİSİ, ORYANTAL, URFA SIRA GECELERİ VE HEMA BAND MÜZİK GRUBU eşliğinde 215 kişinin katılımı ile neşe, coşku ve eğlence içinde kutlanmıştır.

Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Halil Beyanal ailesi ile birlikte geceye teşrif etmişlerdir. Genel Müdürümüz Sn. Tunç DOĞAN Bey Hema Fotoğrafçılık Kulübünün çekmiş olduğu resimlerden bir tanesini kendisine takdim etmiştir.

Sn. Tunç Doğan Bey’in katkıları ile Hattat Holding bünyesinde kurulan HEMA BAND müzik grubu ilk performanslarını sergilemişlerdir. Grupta emeği geçen, Evren YILMAZ (Grup Kurucusu ve Gitarist), Ercüment YAVUZÇİFTÇİ (Baterist), Andaç ALTAN (Klarnet), Ümit BALIK (Elektro Gitar), Cüneyt AKBAŞ (Darbuka) ve Solistlerimiz Burcu ve Koray AĞGÜL’e emekleri için çok teşekkür ederiz.

Hema Kürek Takımımız, bu sene ikinci kez katıldığı Dragon Bot yarışlarında, bu yarışlara yıllardır katılan Mercedes, Ford, BSH, Türk Telekom, Arçelik, Otokar gibi büyük firmalara kafa tutarak yalnızca 5 antremanla genel klasman 11. oldular. Festival süresince gösterdikleri performans doğrultusunda ise Dragon Festivali Organizasyonu tarafından FAIR PLAY ödülüne layık görülmüşlerdir. 2018 yılında inşallah 1.liği hedeflemektedirler.

Yapılan organizasyonlarda katılımım her geçen gün artması bizleri mutlu etmektedir. Geceden eğlence kareleri, 2018’de buluşmak dileği ile

Sn. İbrahim Hattat bey’in yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimiz sunarız.